O naszej szkole

Szkoła Be English jest prywatną szkołą języka angielskiego mieszczącą się w Miasteczku Śląskim. Swoim zasięgiem obejmuje przede wszystkim powiat Tarnogórski oraz woj. Śląskie.

Dzięki lokalnemu działaniu szkoły stawiamy zawsze na jakość, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie i profesjonalnie. W naszej szkole zapewniamy każdemu słuchaczowi przyjazną atmosferę podczas nauki języka. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem podręczników, gier jak i multimediów. Szkoła posiada tablicę interaktywną, która skraca i uprzyjemnia naukę języka.

Zajęcia prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach, tak aby każdy uczeń podczas lekcji miał bezpośredni kontakt z wykładowcą. Istnieje również możliwość dojazdu wykładowcy do klienta.

Uczymy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania w zależności od umiejętności ucznia.

Prowadzimy również szkolenia i kursy językowe dla firm – grupowe lub indywidualne.

Nauka języka angielskiego to nasza pasja dlatego zapraszamy wszystkich, nie tylko uczniów naszej szkoły do spotkań w Klubie Małego Anglika

JUST BE ENGLISH!

Sala dydaktyczna