Szkoła językowa Be English

Szkoła językowa dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm. Uczymy mówić swobodnie i bez stresu. W każdej sytuacji.

Chcesz zapewnić dziecku lepszą przyszłość? Twój szef wymaga biegłej znajomości języka obcego? A może kochasz podróże i chcesz czuć się pewnie za granicą? W Be English pomagamy zrealizować Twoje cele! Przełamujemy bariery językowe i budujemy pewność siebie w używaniu języka.

Jak to robimy?

Wiemy, że uczymy się najlepiej wtedy, gdy dobrze się czujemy. Dlatego nasza szkoła językowa to przyjazne relacje, mnóstwo śmiechu na zajęciach i uważność na każdego uczestnika. Sprawdzamy, czego potrzebuje i co może mu pomóc w opanowaniu języka. Mamy na to czas – pracujemy w małych grupach i jesteśmy w stanie zatroszczyć się o każdego.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

• Małe grupy: 2,3 lub 4-8 osobowe. Ty decydujesz, w jakiej się uczysz
  • Zagraniczni lektorzy z całego świata i native speakerzy
  • Zajęcia bez stresu, mnóstwo edukacyjnych gier i zabaw, interaktywne pomoce naukowe
  • Nastawienie na swobodę i płynność językową
  • Troska i wiara w możliwości każdego uczestnika

Dołącz do ponad 1000 kursantów, którzy wskoczyli na wyższy poziom

Poznaj nas bliżej

Zobacz krótki film o naszej szkole Be English i przekonaj się, dlaczego warto właśnie z nami uczyć się języka angielskiego!

Ciekawi Cię, jak powstało Be English?

Cześć, nazywam się Magda i jestem właścicielką Be English. Nie od zawsze wiedziałam, że chcę prowadzić własną szkołę językową…

W 2013 roku skończyłam anglistykę i rozglądałam się za miejscem, w którym chciałabym uczyć: otwartym dla wszystkich, radosnym, rodzinnym i uważnym na każdego ucznia. Takim, do którego aż chce się przychodzić po szkole czy pracy, by dobrze nauczyć się języka i miło spędzić czas.

Aż w końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama stworzyć taką szkołę.

Początki nie były łatwe – można powiedzieć, że stawiając pierwsze kroki we własnym biznesie czułam się, jak na pierwszych zajęciach zupełnie obcego języka, prowadzonych na dodatek przez native speakera! Formalności, księgowość, organizacja szkoły… wszystko przerażało tak, jak na początku nauki potrafią przerazić angielskie czasy albo niemieckie rodzajniki (pozdrowienia dla moich uczniów!:)

Pomagało to, czym zarażam na zajęciach: wiara w swoje możliwości. Dzięki temu udało się pokonać pierwsze trudności i krok po kroku budować szkołę marzeń.

Od tego czasu na sali językowej spędziłam dziesiątki tysięcy godzin, prowadziłam lekcje angielskiego dla dzieci i dla dorosłych i stworzyłam międzynarodowy zespół, który kocha uczyć.

Ale najważniejsze jest to, że dzięki Be English już ponad 1000 osób – dzieci i dorosłych – używa angielskiego swobodnie, bez stresu i w każdej sytuacji. Dołącz do nich!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Nie uciekaj!

Czy Wiesz, że możesz skorzystać z naszej darmowej lekcji próbnej?
Lekcja nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Sprawdź jak fajne są nasze zajęcia :)