Opinie

Opinie Słuchaczy o szkole Be English

Opinie naszych Słuchaczy są dla nas niezwykle ważne, ponieważ staramy się każdorazowo dostosować naszą ofertę do ich potrzeb.

Video opinie

Zobacz film i przekonaj się, co o szkole językowej Be English mówią nasi Słuchacze.

Co mówią nasi Słuchacze?

 • Katarzyna G.

  Dziękujemy za miniony rok pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ze nasza córka Paulina i syn Maciej mogli chodzić na kurs angielskiego dla dzieci w Be English. Do zobaczenia we wrześniu!

 • Aleksandra

  Zajęcia punktualne. Dobry kontakt z lektorem i właścicielem szkoły. Wyrozumiałość i profesjonalizm, dobrej jakości sprzęt, czyste sale, zawsze dostępne miejsce do parkowania. Świetny dojazd z każdej strony. Lektorka Nadia bardzo fajna, inspirująca i wyrozumiała. Lekcje angielskiego dla dzieci, które nie są schematyczne i monotonne.

 • Marek

  Dziękujemy bardzo za współpracę! Wakacje będą na pewno udane, ponieważ Marcin zdał maturę. Pozdrawiamy i polecamy!

 • Marta

  Nauka i zabawa w jednym. Dziecko zadowolone. Mała grupa, która pozwala na lepszą naukę. Polecam serdecznie!

 • Aneta J.

  Szkoła języka angielskiego zasługująca na 5+! Syn chodzi na zajęcia bardzo chętnie. Kiedy pytam, co mu się tak podoba, odpowiada, że lekcje są za każdym razem inne, nie są nudne ani monotonne. Zajęcia są ciekawe, wesołe, czasem śmiech słyszą rodzice aż na korytarzu. Dla mnie jako rodzica najważniejsze jest to, że dziecko chce tam bywać.

  Nauczyciele są zawsze otwarci na pytania, uśmiechnięci i cierpliwi. Służący pomocą, mający wiele pomysłów na naukę języka obcego. Rezultaty nauki syna widzę w szkole podstawowej. Wielkie Dziękuję.

 • Katarzyna W.

  Pani Magda ma rewelacyjne podejście do dzieci. Syn z chęcią uczestniczył w lekcjach, a zaraz po zakończeniu pytał, kiedy znów będzie mógł chodzić na angielski. Polecam!

 • Agnieszka

  Polecam wszystkim chętnym, przemiła atmosfera, nauka połączona z zabawą w małych grupach i najważniejsze… letnie obozy, na które mój syn już od 4 lat z niecierpliwością czeka 😉

 • Aneta N.

  Syn jest bardzo zadowolony z zajęć i chętnie na nie uczęszcza. Widzę u niego duże postępy. Dzięki małym grupom dzieci są w stanie dużo się nauczyć. Szkołę polecili mi znajomi, a ja polecam dalej bo warto.

 • Justyna

  Be English to super szkoła językowa. Tak trzymać!

Nie uciekaj!

Czy Wiesz, że możesz skorzystać z naszej darmowej lekcji próbnej?
Lekcja nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Sprawdź jak fajne są nasze zajęcia :)