Magdalena

• Be English

Twórczyni całego zamieszania i właścicielka Be English. Już ona ma swoje tajne sposoby, byś zaczął mówić… (po angielsku, a myślałeś, że co? :)) Za szerokim uśmiechem kryje skuteczność szachmistrza, a wiara w to, że się uda to jej drugie imię. Uwaga – to się udziela!

• Na moich lekcjach zawsze znajdę sposób, żeby pokazać uczniom, że potrafią mówić.
  • Uczę języków obcych, bo lubię kontakt z ludźmi i chcę im pokazać, że angielski jest ważny i można przyjemnie się go uczyć.
  • Trzy słowa, które najlepiej mnie opisują kreatywna, cierpliwa, uśmiechnięta.
  • W pracy pomaga mi doświadczenie zdobyte w różnych placówkach i to, że uważnie słucham potrzeb uczniów.
  • Uczniowie mówią o mnie, że lekcje szybko mijają, a jestem zawsze pogodna (Już? Tak szybko minęło?!).
  • Be English znaczy dla mnie drugie dziecko! Miejsce stworzone po to, aby każdy mógł się dobrze czuć na lekcjach i przyjazne dla lektorów.
  • Lubię kawę, podróże, dobrze zjeść i poznawać inne kultury.

Poznaj cały zespół

Nie uciekaj!

Czy Wiesz, że możesz skorzystać z naszej darmowej lekcji próbnej?
Lekcja nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

Sprawdź jak fajne są nasze zajęcia :)